Udany Zakup
Używanego Auta
Infolinia:
514 853 866
Udany Zakup
Używanego Auta

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

ZOBACZ JAKIE PYTANIA ZADAJĄ NASI KLIENCI

Prywatni detektywi posiadający uprawnienia nadane przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Wsparcia udzielają również dyplomowani psycholodzy śledczy.

Nie, zajmujemy się weryfikowaniem stanu pojazdów.

Nigdy tego nie rób, nieuczciwi sprzedający stosują różne sztuczki. Wstrzymaj się z wpłacaniem jakichkolwiek pieniędzy aż do momentu otrzymania raportu z przeprowadzonej weryfikacji.

Nie, nie jest to konieczne, zalecamy natomiast inspekcję na miejscu, ponieważ sprzedający może nie być świadomy wszystkich wad pojazdu.

Eksperci Weryfikacje.com posiadają przynajmniej 5-letnie doświadczenie w sprawdzaniu aut używanych przed zakupem. Wśród nich są rzeczoznawcy, mechanicy oraz diagności. Rekrutacja do naszego zespołu składa się z rygorystycznych procedur podczas, których weryfikowana jest wiedza praktyczna oraz teoretyczna.

Nasi pracownicy poinformują Cię o takiej sytuacji. W ciągu 3 miesięcy będziesz mógł nam wskazać inne auto, które mamy poddać sprawdzeniu.

Tak, nasi eksperci pracują również w soboty.

Tak, nasi eksperci oceniają zużycie pojazdu. Jeżeli przebieg wzbudzi nasze wątpliwości zostaniesz o tym poinformowany w raporcie.

Skupiamy się na sprawdzeniu faktycznego stanu auta na dzień weryfikacji. Nie sugerujemy się raportami VIN.

Tak, prosimy o poinformowanie o tym w uwagach podczas składania zamówienia. Nasi pracownicy przekażą informację w jakim terminie została wyznaczona inspekcja pojazdu.

Posiadamy zaufaną sieć warsztatów oraz stacji diagnostycznych na terenie całego kraju. Nie korzystamy z autoryzowanych serwisów.

Nie, jest to po stronie naszych pracowników.

Przed przystąpieniem do weryfikacji musimy zaksięgować płatność za złożone wcześniej zamówienie.

Zależy to od zakresu wybranej usługi. Większość zleceń realizujemy do 24h.

Zwrócimy Ci kwotę pomniejszoną o koszty związane z wykonaniem usługi. Warto zaczekać na inną ofertę – możesz przesłać nam nowe ogłoszenie w ciągu aż 3 miesięcy.

Przed przystąpieniem do każdego etapu weryfikacji sprawdzamy w pierwszej kolejności aktualność ogłoszenia. Jeżeli oferta nie będzie aktualna sprawdzimy dla Ciebie inny samochód.

Tak, nasi Eksperci działają na terenie całego kraju.

Load More

CO MÓWIĄ NAS KLIENCI

WERYFIKACJA AUT UŻYWANYCH PRZED ZAKUPEM

WERYFIKACJE.COM

Zamów raport