514 853 866

Zadzwoń, 7 dni w tygodniu 9:00 - 22:00

Wprowadziliśmy usługę sprawdzenia pojazdu przed zakupem na wyższy poziom!

Zawodowo sprawdzamy uczciwość

„Posiadamy licencje wydane przez komendanta wojewdódzkiego policji w Łodzi, specjalizujemy się w pozyskiwaniu oraz ocenie szczerości osobowych źródeł informacji. „

Grzegorz Marciniak

Prywatny detektyw, psycholog śledczy

Cały sekret wyboru najlepszego auta używanego tkwi w selekcji pojazdów. Jesteśmy pierwszą firmą, która uczyniła ten proces bardziej efektywnym. Wprowadziliśmy dwuetapową usługę sprawdzenia samochodu przed wyjazdem i na wyjeździe, dzięki czemu klient ma możliwość większego wyboru, za zdecydowanie mniejsze pieniądze przy jednoczesnym podniesieniu skuteczności całej weryfikacji pojazdu

Aby realizacja usługi była możliwa stworzyliśmy zaangażowany zespół specjalistów składający się z mechaników, byłych handlarzy, których wiedza i doświadczenie jest dla nas bezcenne, licencjonowanych detektywów oraz psychologów śledczych. Zasoby ludzkie z których korzystamy powiększyły wachlarz możliwości wykrywaczach, a  raporty, które od nas otrzymujecie są dziełem całego zespołu.

Dziękujemy za zaufanie

IBW Group

Kup bezpiecznie używane auto, dokonaj najlepszego wyboru i nie przepłacaj!

Co mówią nasi klienci

Jeśli naprawdę chcecie kupić dobre używane auto to zdecydowanie polecam ten serwis. W końcu ze spokojem pojechałem na miejsce i wróciłem z zakupionym autem. Jakość usługi bardzo wysoka! Dokładność raportu zgadzała się w najmniejszych szczegółach.

Mateusz Adamkiewicz

Ponownie pozytywna opinia. Szukaliśmy z żoną samochodu rodzinnego - audi, szybka weryfikacja kilku ofert i tego samego dnia kupiliśmy bardzo dobre auto. Będziemy wracać przy następnej zmianie.

Łukasz Ładziński

To pierwsza usługa, która spawdziła mi auto szybko w naprawdę dobrej cenie. Zlecenie wysłałam w środę o 14, a przed 17 miałam już raport na mailu. BRAWO!

Aleksandra Stańczyk

Maszy pytania? Zadzwoń 7 dni w tygodniu 9:00 - 22:00

E-mail

kontakt@weryfikacje.com

Adres

Ul. Sienkiewicza 85/87,
piętro XI, lok. 8
90-057 Łódź

Napisz do nas